Dünya değişiyor ve biz de bu değişime ayak uydurmak için sürekli yenilenmeye, yeni organizasyonel ve teknolojik koşullara ayak uydurmaya çalışıyoruz
En İdeal Sürücü Kursları Kurucusu
Veysel Efe Mutlu

HAKKIMIZDA KISA BİLGİ

En İdeal Sürücü Kursları Kurucusu Veysel Efe Mutlu'nun kendi kaleminden;

En ideal sürücü kursları başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen sürücü kursları arasında yer almakta ve sektöründe lider olma vizyonuyla haraket etmektedir.

 

En ideal sürücü kursları motosiklet ve otomobil ehliyetinde yeni yatırımları ile büyümesini sürdürmektedir.ilk olarak  Konya'da kurulan En ideal sürücü Kursu daha sonra çeşitli semtlerde şubeleşerek yoluna devam etmiştir.İlk şubesini 2001 yılında Konya Meram'da 2.şubesini Antalya lara Bölgesinde ve yine 3.Şubesini Doğu garajında açmıştır.

En ideal sürücü  kursunun ulaştığı başarının arkasında müşteri odaklı ve verimliliğini merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır.2016 yılında değişen ve 17 sınıfa yükselen ehliyet sınıflarına da hızla uyum sağlayan kurumumuz bu konuda A sınıfı motosiklet ehliyeti , A2 sınıfı motosiklet ehliyeti,A1 sınıfı motosiklet ehliyeti ve B sınıfı otomotik vites otomobil ehliyetinde ilk mezun veren sürücü kursu olmuştur.

Türkiye'deki sürücü kurslarında değişimin öncüleri arasında yer alan En ideal sürücü kursları tüm bu birikimin bir ürünü olarak sektöründeki değişimlere hızla uyum sağlamaktadır.

En ideal sürücü kursları hizmet verdiği tüm ehliyet sınıflarında güçlü müşteri portföyü ve memnuniyeti ile faaliyetlerine devam etmektedir.

 

Son Model Otomatik Vites Araçlarımız Kaliteli ve Dinamik Eğitim Kadromuzla Biz Hazırız.

Copyright © 2023  - Bu Sitenin Tüm Hakları - ENİDEAL SÜRÜCÜ KURSU'NA aittir